• Головна
  • Прокуратура повернула у комунальну власність Ужгорода 2 га земель вартістю майже 1,5 мільйони
17:45, 4 липня 2018 р.

Прокуратура повернула у комунальну власність Ужгорода 2 га земель вартістю майже 1,5 мільйони

Завдяки вжитим Ужгородською місцевою прокуратурою заходам до земель комунальної власності повернуто земельні ділянки загальною площею 2 га вартістю 1 млн 435 тис грн, що розташовані по вулиці Стефаника в місті Ужгороді.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Так, у червні 2018 набуло законної сили рішення Ужгородського міськрайонного суду щодо позову прокуратури до Ужгородської міської ради та фізичних осіб, яким визнано недійсними та скасовано пункти рішення сесій міської ради в частині надання дозволів на підготовку проектів відведення земельних ділянок, затвердження проектів їх відводу та передачі у власність, а також визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки та повернуто земельні ділянки по вулиці Стефаника до земель комунальної власності Ужгородської міської ради.

Ужгородською місцевою прокуратурою в суді доведено, що вказані рішення міською радою були винесені всупереч вимог Земельного кодексу України та чинного законодавства, оскільки рішення щодо передачі земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель прийняті щодо земель, які знаходяться в охоронній зоні автомобільної дороги державного значення.

Наразі, державним реєстратором вже скасовано незаконно видані міськрадою державні акти на право власності 2 га земель вартістю 1 млн 435 тис грн та повернуто землі у комунальну власність м. Ужгорода.

Читайте також: У мережі з’явився проект триповерхового торгово-офісного центру перед драмтеатром в Ужгороді (ФОТО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...