• Головна
  • З'явився концепт-план майбутнього парку "Кірпічка" в Ужгороді (ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО)
11:20, 8 червня 2018 р.

З'явився концепт-план майбутнього парку "Кірпічка" в Ужгороді (ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО)

Активісти, які захищають від забудови та займаються підтримкою та розвитком парку Перемога, в народі знаним як "Кірпічка", поділились із Сайтом міста Ужгорода своїм баченням майбутнього вигляду парку.

Як розповіла 0312.ua Олена Лемак, ландшафтний архітектор: "Ми намагалися знайти компроміс між збереженням і стабілізацією екологічних процесів та розвитком культурної, розважальної та рекреаційної функцій. Зелена зона квартальної забудови 8,2 кв.м. є осередком дикої природи зі сформованою флорою та фауною. Остання є дуже різноманітною та багатою. 

На зображеннях ви можете бачити:

1. Концепт-план парку Кірпічка: парк поділений на функціональні зони, кожна з яких виконує свою функцію. Тут є кілька дитячих майданчиків. Одразу хочемо сказати, що це не будуть стандартні кольорові залізяки типу площадки «Рошен», а гарно закомпоновані цікаві місця для гри дітей різних вікових категорій, що виконані з переважно природних матеріалів та зберігають характер ландшафту. Пропонується створення майданчиків для людей поважного віку. Це явище активно практикується у Європі. Ніколи не пізно гратися. Все ж, найбільша територія парку – це зелені зони для відпочинку на траві, вигулу собак. Після робіт з очищення озера ласкаво просимо до плавання влітку відвідувачів парку. Простіше кажучи – кожен знайде заняття до душі на оновленій "Кірпічці"!

З'явився концепт-план майбутнього парку "Кірпічка" в Ужгороді (ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО), фото-1

2. На другому зображенні - композиція парку.

З'явився концепт-план майбутнього парку "Кірпічка" в Ужгороді (ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО), фото-2

3. Третє зображення – які дерева б мали використовуватися у озелененні парку, як частини його облагородження.

З'явився концепт-план майбутнього парку "Кірпічка" в Ужгороді (ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО), фото-3

Парк Перемоги багатий на історію. У 1944 році на території цегельного заводу знаходилось єврейське гетто, де мордували людей, залишали їх без їжі, вбивали. Це сумнозвісна реальність, яка вплетена в історію. ЇЇ потрібно пам'ятати, вона має навчати певним речам та цінностям наступні покоління, бо ж це є історичний досвід народу. Тому на території пропонується створити Алею Смутку.

Наступним цікавим фактом з історії є те, що у 1954 році робітниками цегельного заводу знайдено скарби бронзової доби. Так ми знайомимось з фактами, що Кірпічка була заселена ще у першому тисячолітті до нашої ери! Самі реліквії знаходяться у музеї, але ми б могли використати муляжі, таким чином створивши цікаве для дітей та дорослих місце, що б розповіло нам більше про перші поселення тут."

Читайте також: в Ужгороді прийняли рішення про присвоєння парку Перемоги статусу зеленої зони

#Кірпічка #парк #Перемоги #концепт #план
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...