• Головна
  • Два арешти, сталінські табори і непростий лікарський фах: почесний громадянин Ужгорода Іван Коршинський святкує 90-річчя (ФОТО)
Людина
21:30, 5 червня 2018 р.

Два арешти, сталінські табори і непростий лікарський фах: почесний громадянин Ужгорода Іван Коршинський святкує 90-річчя (ФОТО)

Людина

Сьогодні ювілей – 90 років – відзначає знана не тільки в Ужгороді, а в усій Україні людина: почесний громадянин нашого міста, народний депутат України ІІ скликання, доцент УжНУ, заслужений лікар України, голова Закарпатської крайової організації політичних в’язнів і репресованих Іван Юрійович Коршинський.

За 90 літ він пережив чимало: два арешти, жахливі сталінські табори, непростий шлях до здобуття лікарського фаху.

Два арешти, сталінські табори і непростий лікарський фах: почесний громадянин Ужгорода Іван Коршинський святкує 90-річчя (ФОТО), фото-1

Однак не зламався, ніколи не відмовлявся від своїх ідей та переконань і до тепер залишається оптимістом, заряджаючи всіх енергією та позитивом, є для всіх наставником та порадником.

Два арешти, сталінські табори і непростий лікарський фах: почесний громадянин Ужгорода Іван Коршинський святкує 90-річчя (ФОТО), фото-2

"Гордий знайомством з такою людиною, дякую Івану Юрійовичу за подаровану книгу «Скальпелем і пером» з його автографом. На многая і благая літа ювіляру!", - написав у Фейсбук мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Два арешти, сталінські табори і непростий лікарський фах: почесний громадянин Ужгорода Іван Коршинський святкує 90-річчя (ФОТО), фото-3

Читайте також, як народний художник Володимир Микита 86-річчя святкував: фото.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...