
Місто
11:50, 16 квітня 2018 р.
В Ужгороді перед драмтеатром зведуть 4-поверхівку і підземну парковку: проект закритого архітектурного бліц-конкурсу
Місто

На засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради виноситься проект рішення "Про закритий архітектурний бліц-конкурс по провулку Мостовому".
Замовником та організатором конкурсу виступає ТОВ «Континент Інвест Груп».
"Мета конкурсу: визначення кращого проекту комплексної забудови провулку Мостового у центральній частині міста, згідно з принципами сталого розвитку та основними тенденціями розвитку малих і середніх міст Західної Європи, який стане взірцем для подальшого впровадження цього принципу в містобудівну практику м. Ужгорода", - йдеться у проекті рішення виконавчого комітету.
Основні вимоги до конкурсних рішень:
- обмеження висотності до 4 поверхів та підвальні приміщення
- Забудова не більше 60 % площі земельних ділянок
- Максимальна організація паркінгу в підземному просторі всієї площі ділянок
- Відмітку ±0.000 будівлі прийняти на 150-300 мм вище тротуара по вул. Льва Толстого
- Організація відкритої парковки з боку вул. Льва Толстого
Конкурс є закритим. Участь у конкурсі беруть окремі сертифіковані архітектори, авторські колективи, архітектурні бюро, що мають відповідний професійний досвід, які отримали запрошення від замовника.
До складу творчого колективу обов’язково повинен входити хоча б один дипломований архітектор; можуть входити студенти творчих вищих навчальних закладів і фахівці суміжних професій: культурологи, соціологи, міські активісти, тощо. Одна людина має право увійти до складу лише одного авторського колективу.
Як відомо, три ділянки у провулку Мостовому (площа перед закарпатським облмуздрамтеатром) були продані з аукціону "з метою комерційної діяльності" у липні 2009 року за каденції Сергія Ратушняка.
Власники землі - Іван Тегза та Володимир Юрса категорично відмовилися продавати землю назад у власність Ужгорода, запевнивши мерію, що оголосять бліц-конкурс на забудову території.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
live comments feed...