11:00
Вчора
2 квітня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в Закарпатській області знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни.
Боєприпас було виявлено вранці того ж дня місцевими жителями на кладовищі в м. Чоп під час копання могили, - зазначають в ДСНС у Закарпатській області.
"У разі виявлення підозрілого чи вибухонебезпечного предмета, не чіпайте його руками, ні в якому разі не розбирайте і не кидайте у вогнище. Відразу зателефонуйте за номером «101» чи «102» та обмежте доступ до місця знахідки. Дбайте про власну безпеку і безпеку оточуючих вас людей", - інформують рятувальники.
Нагадаємо, на Закарпатті через міну на колії зупинили рух 5-ти залізничних поїздів.