
11:40, 2 квітня 2018 р.
На закарпатця, який "відмив" 17 тисяч євро чекає суд
Тячівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом (ч.1 ст. 209 КК України).
В ході досудового розслідування встановлено, що фізична особа – підприємець, шахрайством заволодівши коштами іноземного підприємства, в подальшому, під приводом реалізації ягід, легалізував майже 17 тис євро.
За вчинення даного злочину, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років з конфіскацією майна.
Читайте також, за "увмисне вбиство" дитини на жінку закрили у СІЗО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:24
24 березня
14:40
24 березня
13:36
24 березня
13:07
24 березня
Оголошення
22:08, 28 березня
12:10, 30 березня
4
12:10, 30 березня