• Головна
  • Маємо достатньо грошей за свою роботу: Ужгород - 7-й у рейтингу можливостей серед міст України (ФОТО)
Рейтинг
16:55, 27 березня 2018 р.

Маємо достатньо грошей за свою роботу: Ужгород - 7-й у рейтингу можливостей серед міст України (ФОТО)

Рейтинг
Маємо достатньо грошей за свою роботу: Ужгород - 7-й у рейтингу можливостей серед міст України (ФОТО)

Як засвідчили результати соціологічного дослідження, що вже традиційно, 4-й рік поспіль, проводиться на замовлення Міжнародного республіканського інституту і які днями представили в Києві на Четвертій щорічній конференції з демократичного врядування, Ужгород значно за останній час підвищив свої позиції.

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

Так, у рейтингу можливостей міст Ужгород вийшов на 7-е місце по Україні. Цей рейтинг виводився з відповідей на запитання щодо можливостей мешканців вільно реалізовувати свої духовні потреби (69%, третє місце серед усіх обласних центрів України), різноманітно проводити дозвілля (57%, друге місце в загальноукраїнському рейтингу), займатися підприємницькою діяльністю – 4-е серед усіх обласних центрів, 6-й Ужгород за оцінкою можливостей самореалізуватися, робити те, що любиш. На 7-у позицію вийшло наше місто і за можливістю людей отримувати достатньо грошей за свою роботу.

Значно зріс серед опитаних ужгородців відсоток – із 5 до 13% – тих, хто вважає, що економічне становище його сім’ї, у порівнянні з попереднім роком дещо покращилося, і стало менше – 19% до 26% у 2017-му тих, хто оцінював, що становище дещо погіршилося. За динамікою позитивних економічних змін на рівні власної родини Ужгород – 3-й із усіх міст України.

Маємо достатньо грошей за свою роботу: Ужгород - 7-й у рейтингу можливостей серед міст України (ФОТО), фото-1

Опитування також засвідчило, що ужгородці досить безпечно почуваються в місті, самотньо ідучи додому після настання темряви – 7-е місце у рейтингу.

66% опитаних повідомили, що протягом останніх двох років не мали досвіду спілкування з міською владою, проте з тих, хто контактував, 51% високо або добре оцінили цей досвід.

49% дали високі оцінки за простоту та зрозумілість рішень і порад від службовців (3-е місце в рейтингу), 4-е місце в рейтингу Ужгород має за оцінками ставлення місцевої влади до відвідувачів.

44% опитаних відзначили, що надання послуги від міської влади не довелося довго чекати (2-е місце в рейтингу і 3-є за динамікою цієї зміни), 41% позитивно оцінили якість отриманих послуг (у першій десятці рейтингу), 40% – рівень знань/компетентності представників місцевої влади.

Ужгородці також засвідчили схвалення діяльності церкви (85%), армії (83%), волонтерів (77%), другим у загальноукраїнському рейтингу Ужгород є і за схваленням діяльності ОСББ.

Разом із тим, усе ще є над чим працювати у нашому місті в питаннях інфраструктури і послуг, подолання корупції.

Опитування засвідчили, що в Ужгороді дещо зросло задоволення наданням медичних послуг, до десятки кращих Ужгород входить за якістю освітніх послуг, серед яких враховано також виші.

Щодо задоволеністю саме шкільною освітою, то наше місто друге в Україні, а за динамікою таких змін – сьоме. За рівнем якості послуг у садочках Ужгород 7-й і в десятці за позитивною динамікою цих змін. Високо – 5-е у загальноукраїнському рейтингу – оцінили респонденти задоволеність послугами закладів культури.

Стабільно зростає в Ужгороді протягом останніх років і кількість респондентів, які мають досвід виїзду за кордон, звичайно, до країн Європи. Наше – також серед міст, де сильні євроінтеграційні настрої – підтримка економічної інтеграції України з ЄС (зростання з 69% торік до 82% зараз) та підтримка вступу України до НАТО (із 58% до 73%).

Опитування проводилося Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту 20 січня – 10 лютого цього року. В Ужгороді взяли участь 800 респондентів, їх інтерв’ювали вдома.

Як інформував 0312.ua, Богдан Андріїв потрапив у 20-ку найпрогресивніших мерів в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ужгород #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...