
11:10, 25 березня 2018 р.
Молода ужгородка потребує вашої допомоги: операція у Парижі покращила стан, залишився один крок до одужання (ВІДЕО)
Христинці Блюді, якій на днях виповнилось 16 років, рік тому провели в Парижі надскладну операцію із часткового видалення "гамартоми гіпоталамуса" - рідкісної доброякісної пухлини головного мозку.
Паризькі лікарі, завдяки зібраним ужгородцями у 2016 році 26 тисячам євро, зменшили кількість приступів епілепсії у рази та ускладнює ситуацію те, що дитині 10 років не могли встановити чіткий діагноз, і весь час Христину лікували від звичайної епілепсії, приступи якої ставались від 5 до 20 разів на день. Та це були лише симптоми.
За час неправильного лікування пухлина виросла, тому видаляти її потрібно у кілька етапів.
Щоб видалити "гамартому" повністю потрібна ще одна операція. У Паризькій офтальмологічній клініці Ротшильда на дівчинку вже чекають і дають дуже втішні прогнози на її одужання. Повторна операція вартує 26 145 євро. Для мами з трьома дітками це непідйомна сума.
"Операцію назначили на 14 вересня цього року. Лишились дуже мало часу, щоб зібрати кошти і встигнути. Хвороба все рівно може прогресувати і приступи міняють характер. Буквально на днях був сильний приступ. Ми вимушені звертатись до людей за допомогою", - каже мама дівчинки.
Для усіх небайдужих, хто хоче допомогти зібрати необхідні кошти для подолання хвороби даємо нижче реквізити:
Номер картки для допомоги: 5168 7423 5233 1767 (Приватбанк)
Погоріла Вікторія Олександрівна, тел. 050 911 59 74
Читайте також, як правильно обрати сімейного лікаря
Джерело 21 канал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:04, 24 лютого
14:50, 23 лютого
20
11:12, 3 березня
live comments feed...