• Головна
  • Про села забули: на Закарпатті 420 мільйонів гривень з Києва підуть на ремонт доріг тільки міжнародного значення
20:30, 5 березня 2018 р.

Про села забули: на Закарпатті 420 мільйонів гривень з Києва підуть на ремонт доріг тільки міжнародного значення

Про села забули: на Закарпатті 420 мільйонів гривень з Києва підуть на ремонт доріг тільки міжнародного значення

Фактично з 2014 року на Закарпатті капітальний ремонт автошляхів загального користування державного значення не проводився.

Тож, аби покращити їхній технічний стан, обласні обранці ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо збільшення фінансування на автомобільні дороги загального користування державного значення», яке направили на адресу Кабінету Міністрів України, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Згідно із переліком автомобільних доріг загального користування державного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 712 (зі змінами), на балансі служби автомобільних доріг у Закарпатській області знаходиться 921,2 км доріг державного значення,з яких: міжнародні – 355,9 км; національні – 295,1 км; регіональні – 86,9 км; територіальні –183,3 км.

Відповідно до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітальногота поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 78-р, передбачено асигнування з державного бюджету в обсязі 436,5 млн грн, з яких 420,0 млн грн для поточного середнього ремонту міжнародних автомобільних доріг.

Отже, відповідно до зазначеного обсягу фінансування у 2018 році здійснюватиметься проведення поточного середнього ремонту лише міжнародних автомобільних доріг протяжністю 31,3 км із 355,9 км, що становить 8,8 %, або 3,4 % від 921,2 км автомобільних доріг загального користування державного значення області, а проведення капітального ремонту доріг державного значення взагалі не передбачено.

Депутати Закарпатської облради просять збільшити для області обсяг фінансування з державного дорожнього фонду на проведення капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення та забезпечення своєчасних фактичних фінансових надходжень з урахуванням сезонності виконання дорожніх робіт.

Звернення також направлене народним депутатам України від Закарпатської області для внесення ними відповідної законодавчої ініціативи.

Нагадаємо, Закарпатська ОДА просить водіїв надсилати фотографії жахливих доріг, щоб їх почали ремонтувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...