Пенсіонерка про подорожчання проїзду в «маршрутках» Ужгорода до 5 гривень: «Здачу простіше буде давати» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як інформував 0312.ua,"Цінова" комісія мерії погодила 5 гривень за проїзд у "маршрутках" Ужгорода, за школярів пропонують платити 3,75.

Багато містян, стосовно підняття вартості проїзду в «маршрутках», у мережах дискутували та відстоювали свою думку «проти», обумовлюючи це  різними зауваженнями як до сервісу, так і до відношення водіїв до пасажирів.

Сайт міста Ужгорода запитав в городян про їх ставлення до підняття ціни за проїзд у громадському транспорті.

Продавчиня  випічки «Форнетті» Тетяна, якій часто доводиться вранці поспішати на роботу, каже:

 «Коли хороша погода, я ходжу пішки. Але коли болото,  мокро, сніг та слизько, тоді це неможливо і приходиться йти на «маршрутку». А «маршрутки» в нас  брудні, малі і їздять не за графіком. Тому підняття  ціни взагалі  не схвалюю! Ціни  на все ростуть, зарплата та ж сама.  Я була і в Одесі, і Львові, і там не так, як у нас».

Пенсіонерка про подорожчання проїзду в «маршрутках» Ужгорода до 5 гривень: «Здачу простіше буде давати» (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

Покупець Олександр, зупинившись у черзі, і, підслухавши нашу розмову, обриває розповідь Тетяни  обуренням:  «Це консерви, а не автобуси. І піднімати  ще за них ціну? Хламити їх треба».

  Поблизу зупинку, біля Хрестовоздвиженського собору на площі Кирила і Мефодія, підходимо до пенсіонерки, яка залюбки знайомиться з нами.

Пенсіонерка про подорожчання проїзду в «маршрутках» Ужгорода до 5 гривень: «Здачу простіше буде давати» (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2

«Я пенсіонерка.  Я ж безкоштовно їжджу. Ооой, а про те, що піднімуть… В ужгородців і так достатньо грошей! Ну що там, по гривні скинутись. Докласти гривню та й усе. Чотири гривні  даєте, то тоді треба здачу давати. То ж хай би вже до п’ятьорки заокруглили та й  усьо»,− оптимістично розповідає ужгородка Марія Василівна.

 Після спілкування ще з двома студентами, стає очевидно, що думка пересічних ужгородців розбігається  у  різних «За» та «Проти».

 Студент Іван стверджує:  «Я розумію якби мова йшла про велике місто,  таке як Одеса чи Львів. Там по 5 гривень проїзд, але там транспорт кращий, ніж у нас.

Пенсіонерка про подорожчання проїзду в «маршрутках» Ужгорода до 5 гривень: «Здачу простіше буде давати» (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3

«В  нас місто маленьке, компактне, і багато  людей жаліються на «маршрутки». Тому піднімати ціну  я вважаю не правильним», - погоджується з Іваном його товариш.

 «Ви знаєте, все зараз дорожчає, то й  подорожчання транспорту також неминуче. Стараюсь до всього завжди відноситись з розумінням.  Але часто буває, що наш транспорт  і чекати  доводиться довго, і зайти в нього неможливо,  бо стоїш тоді як  «у рукавичці»,- із зневірою у «краще» каже  Олена.

Пенсіонерка про подорожчання проїзду в «маршрутках» Ужгорода до 5 гривень: «Здачу простіше буде давати» (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4

 Ще дві пенсіонерки також негативно зреагували на нашу інформацію про те, що подорожчає платіж за проїзд.

«Ми й так на лікарство живемо. Сервіс «маршруток» зовсім не відповідає. Я інодіїзджу на «Краснодонців», то меніздається 20-а найгірше їздить.. Відношення до пенсіонерів та інвалідів дуже погане. Як бачать, що хочуть заходити, то бувало закривали перед носом двері»,- махаючи безнадійно рукою, прямують далі у своїх справах жінки.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1081 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі