• Головна
  • “Щасливі діти” запрошують дітей та підлітків у “Вільний простір”
Цікаве дитинство
16:35, 30 листопада 2017 р.

“Щасливі діти” запрошують дітей та підлітків у “Вільний простір”

Цікаве дитинство

Бути активними, небайдужими, креативними, дружніми, толерантними, вільними, берегти природу, розуміти сутність соціальних процесів та законів добра пропонують ужгородським дітям представники ГО “Щасливі діти”.

Це та інше передбачає новий проект “Вільний простір”, який має на меті залучити дітей (і особливо неповнолітніх з соціально вразливих категорій) до активного розвитку, дати можливість розкрити інтелектуально-творчий потенціал, здобути нові навички, сформувати екологічно свідоме покоління.

В рамках проекту відбудеться: екошкола, театральна студія, психокорекційні заняття, заняття з робототехніки, заняття у гуртку “Юний залізничник”, “Школа лідерства”. Наразі триває формування груп.

“Програму “Вільного простору” ми складали, враховуючи і різносторонні інтереси, і вікові особливості дітей. Намагалися забезпечити і навчання, і виховання, і їхню активну участь у соціальних акціях. Оголосили відкритий набір через реєстраційні анкети. Але, хотіли б наголосити, що при відборі пріоритет надаватиметься дітям з певних категорій. Яких саме — зазначено у формі для реєстрації”, – прокоментувала керівниця ГО “Щасливі діти” Ольга Павлова.

Пропонуємо ознайомитися з активностями в рамках проекту:

ЕКОШКОЛА

В «Екошколі» проходитимуть навчання діти 7-9 та 10-11 років. Наразі триває набір молодшої групи. Заняття передбачають проведення цікавих інтерактивних уроків на екологічну тематику, практичних занять, майстер-класів, проведення дослідів, екскурсій, походів, творчих занять, ігор тощо.

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/iSDda1clzkm87wHu1

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

Заняття у студії розраховані на дітей 4-5 та 8-11 років. Такі заняття сприяють розвитку дітей, розкриттю творчого та інтелектуального потенціалу, формуванню дружніх стосунків з іншими дітьми, відпрацьовують навички взаємодії в суспільстві. Діти спробують себе у різних ролях, "проживуть" життєві ситуації, навчаться вирішувати питання і долати труднощі.

Реєстрацію буде оголошено пізніше.

РОБОТОТЕХНІКА

Робототехніка допомагає зацікавити дітей у високих технологіях, а також це ефективний спосіб представити програмування. І у цьому випадку програмування не просто щось абстрактне, а конкретні можливості, керовані самими ж дітьми. Тренери клубу “Roik.DIY.Robotics”, на базі якого проходитимуть заняття, акцентують, у першу чергу, на самостійності дітей.

Роботехніка — хороша альтернатива творчим гурткам. Бо ж розвивати творчість можна по-різному. Ці заняття допомагають розвивати логічне і системне мислення, при цьому проявляючи творчі здібності.

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/dbbdwkifd1I0PG0u2

ПСИХОКОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ

Заняття веде кваліфікований практичний психолог Маріанна Мигаль. Вони спрямовані на зниження рівня тривожності, подолання негативних проявів у спілкуванні, зняття напруги у дітей молодшого шкільного віку. Мета занять – забезпечити можливості для підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції емоційних станів, насамперед тривожності, формуванню та розвитку комунікативних умінь, впевненої поведінки, доброзичливості, сміливості, рішучості.

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/NgoXYkjHwWOBoE5s1

ШКОЛА ЛІДЕРСТВА

Програма школи розрахована на підлітків і передбачає проведення тренінгів, воркшопів, творчих зустрічей, які сприятимуть активізації громадської свідомості підлітків, формуватимуть лідерські якості, допоможуть підвищити особисту ефективність. Учасники навчаться розробляти та реалізовувати власні соціальні проекти. Особлива увага школи приділятиметься темам толерантності/нетерпимості, протидії дискримінації, встановлення гендерній рівності, забезпечення прав тощо. Активності в рамках цієї школи відбуватимуться із періодичністю 2 рази на тиждень. Крім того, підлітки матимуть змогу застосувати набуті знання та навички на практиці. По-перше, під час розробки та реалізації власних проектів (організують і проведуть у своїх школах або інших середовищах цікаві культурно-просвітницькі заходи). По-друге, самостійно організовуючи та проводячи масовий захід «Різдвяна майстерня» для дітей Ужгорода. (Тут діти виступлять організаторами свята. Під керівництвом менторів підлітки розроблять сценарій свята, проведуть інформаційну кампанію, розповсюдять афіші, підготують і проведуть захід для дітей з малозабезпечених сімей). По-третє, завдяки роботі над соціальним відеороликом.

Неформальні зустрічі допоможуть згуртувати та здружити підлітків, організуваати відпочинок з смисловим навантаженням, мотиваційною складовою та елементами спонукання до активної участі у культурному та соціальному громадському житті.

Реєстрація за електронною адресою [email protected] (в листі вказати ПІБ дитини, вік, школу, клас, контактний номер).

ЮНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИК

У курсі “Юний залізничник” заняття проводяться безкоштовно 1 раз на тиждень. Вік дітей — 10-12 років. На заняттях, окрім іншого, дітей знайомлять з професіями: машиніст локомотива, поїзний диспетчер, провідник пасажирських вагонів та з іншими залізничними спеціальностями. Заняття проводяться щонеділі у приміщенні Дитячої залізниці. Влітку діти проходять практику на дитячій залізниці.

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/VoX0l7zbltSaUa723

“Цей проект реалізується за підтримки Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SlovakAID. Добре, коли хороші ініціативи знаходять підтримку. Завдяки цьому діти та підлітки Ужгорода зможуть, окрім уже зазначеного, розширити своє коло спілкування, а ми, у свою чергу, підготувати лідерів змін, які орієнтовані на цінності демократичного відкритого суспільства та сформувати осередок майбутніх громадських активістів”, — прокоментувала менеджер проекту “Вільний простір”, Людмила Сюзева.

“Щасливі діти” запрошують дітей та підлітків у “Вільний простір”, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячігуртки #розвитокдітей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...