09:00, 27 жовтня 2017 р.

Цей день - 27 жовтня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні 27 жовтня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Микола, Назар та Параскева.

Вітаємо!

Головні події 27 жовтня:

Вигнання поляків з Москви, 1612

27 жовтня 1612 року друге ополчення на чолі з князем Дмитром Пожарським і земським старостою Кузьмою Мініним отримало остаточну перемогу над поляками, які були змушені залишити Москву.

Слободищенський трактат, 1660

Після поразки у складі козацько-московських військ у битві під Слободищем гетьман Юрій Хмельницький 27 жовтня 1660 року уклав із польним гетьманом коронним Єжи Себастьяном Любомирським угоду, яка підтверджувала Гадяцький договір 1658 року, що гарантував автономію українських земель у складі Речі Посполитої. Розрив із Московським царством призвів до обрання гетьманом Лівобережжя дядька Хмельницького Якима Сомка і початку громадянської війни в Україні.

«Голлівудська десятка», 1947

Цей день - 27 жовтня, фото-1

27 жовтня 1947 року 10 представників кіноіндустрії США, підозрювані у симпатії до комуністичних ідей, відмовились свідчити перед Комітетом з розслідуванню антиамериканської діяльності конгресу США. Через три роки всі вони за «неповагу до Конгресу» були засуджені до тюремного ув'язнення, після відбуття якого були позбавлені можливості займатись професійною діяльністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #27жовтня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...