• Головна
  • З 8 листопада на сайті мерії почнеться реєстрація в ужгородські дитсадки на 2018 рік: проект
Освіта
10:05, 4 жовтня 2017 р.

З 8 листопада на сайті мерії почнеться реєстрація в ужгородські дитсадки на 2018 рік: проект

Освіта

На засідання виконавчого комітету ужгородської міськради, яке відбудеться 8 листопада 2017 року, виноситься проект рішення "Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород".

"Прийом електронних заяв для реєстрації дітей дошкільного віку до навчальних закладів розпочати 08.11.2017 року на офіційному веб-порталі Ужгородської міської ради", - йдеться у документі.

Згідно з проектом рішення записатися на чергу до Реєстру можна не більше ніж у два навчальні заклади.  

Для того, щоб зареєструвати дитину в черзі на зарахування у ДНЗ чи дошкільні групи НВК у рубриці «Кабінет ужгородця» на сайті ужгородської міськради необхідно зайти в розділ «Реєстрація до ДНЗ» і вибрати поле «Реєстрація». В електронній заявці необхідно заповнити усі поля, які пропонуються. Дані, занесені до форми, доступні лише для батьків, крім загального стану черги.

Інформація про пільги вноситься лише при їх наявності в момент реєстрації відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде надати при зарахуванні.

У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується відповідними документами у період реєстрації, право на зарахування дитини втрачається і здійснюється реєстрація знову у чергу згідно з поточною датою, під час якої виявлено невідповідність підтверджуючих документів до заяви.

Відмова заявнику у реєстрації відомостей надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована у двох навчальних закладах. Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 1 вересня року, обраного в заявці.

При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі» – присвоюється порядковий номер в реєстрі відповідно до дати та часу обробки заявки. Батьки, або особи які їх замінюють повинні обов`язково записати код заявки, який з`являється при успішній реєстрації заявки. Цей код є ключем для перегляду статусу заявки та потрібний для того, щоб роздрукувати реєстраційну картку про встановлення статусу щодо можливості зарахування в навчальний заклад. 

Переглянути загальний стан черги та перевірити, під яким номером зареєстрована дитина у вибраному дошкільному навчальному закладі можна у розділі «Реєстрація», вибравши тип, назву закладу, у якому було створено заявку та відповідну вікову групу.

При наявності вільного місця у закладі, заявці присвоюється новий статус «Є можливість зарахування» і на мобільний телефон, вказаний при реєстрації, здійснюється автоматичне розсилання повідомлень з текстом «Є можливість зарахування».

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування» заявник зобов’язаний протягом 15 календарних днів подати керівнику навчального закладу усі необхідні документи для зарахування:

- заява батьків або особи, яка їх замінює;

- медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);

- довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- свідоцтво про народження;

- реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний заклад, яка роздруковується з розділу «Статус заявки»;

- для пільгової категорії – документ, що підтверджує пільги 

Черга автоматично скасовується, встановлюється статус заявки «Відхилено» і впродовж 10 робочих днів відомості видаляються з черги, у випадку:

- порушення термінів подачі заяви на зарахування та переліку документів; - у разі відсутності документів, які підтверджують пільги;

- у разі вікової невідповідності;

- у разі фальсифікації персональних даних в заявці (ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження, місця реєстрації).

Батьки, які не отримали статус «Є можливість зарахування» дитини через відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде автоматично перенесена в чергу на наступний рік.

У разі зміни протягом року статусу на «Є можливість зарахування» дітям, які зареєстровані в групу раннього віку, батьки мають право відмовитися до вересня наступного року, за ними залишається їх поточний номер в реєстрі і можливість зарахування в серпні-вересні наступного року.

За батьками залишається право, видалити дані своєї дитини із черги даного ДНЗ чи НВК, однак для цього їм необхідно звернутися в управління освіти Ужгородської міської ради (пл. Жупанатська, 3) та написати відповідну заяву. Дитина буде видалена з черги, а батьки зможуть зареєструвати її до іншого ДНЗ чи НВК. При цьому дата реєстрації заявки буде змінена на поточну дату подання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реєстрація #дитсадки #ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...