09:00, 2 жовтня 2017 р.

Цей день - 2 жовтня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні на календарі 2 жовтня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Гнат, Давид, Ігор, Костянтин, Теофіл, Трохим та Федір.

Вітаємо!

Професійні свята

Міжнародний день лікаря

Професійний день працівників охорони здоров'я відзначається по першим понеділкам жовтня за ініціативою ВООЗ ООН як день солідарності і активних дій лікарів всього світу.

Головні події 2 жовтня:

Кінець Казанського ханства,1552

2 жовтня 1552 року після тривалої облоги війська московського царя Івана Грозного захопили Казань, столицю Казанського ханства, стратили більшість її захисників, а саме місто спалили.

Поразка Варшавського повстання, 1944

2 жовтня 1944 року у місті Ожарув генерал Тадеуш Бур-Коморовський підписав з німцями угоду про капітуляцію Армії Крайової і здачу в полон учасників повстання, яке тривало 63 дні і привело до загибелі не менше 235 тисяч чоловік. Більшість жителів Варшави були депортовані до концтаборів і на примусові роботи до Німеччини.

Студентська революція на граніті, 1990

2 жовтня 1990 року на площі Жовтневої революції в Києві кілька десятків студентів Києва, Львова та Дніпропетровська оголосили про початок голодування і акцій непокори, щоб змусити Верховну Раду Української РСР прийняти закони для забезпечення суверенітету республіки. «Революція на граніті» завершилась через два тижні прийняттям практично всіх вимог студентства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #2жовтня #міжнароднийденьлікаря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...