09:00, 19 серпня 2017 р.

Цей день - 19 серпня

Доброго ранку, друзі!

Сьогодні 19 серпня.

День ангела

Свій день ангела відзначають Людвіг та Лев.

Вітаємо!

Професійні свята

День пасічника

День пасічника - професійне свято бджолярів - в Україні почали відзначати з 1997 року.

Головні події 19 серпня:

Незалежність Афганістану, 1919

Після завершення мирних переговорів у Равалпінді, які підвели підсумки Третьої Англо-афганської війни, 19 серпня 1919 року емір Афганістану Аманулла-хан проголосив відновлення незалежності Афганістану. Спроби укласти зі Сполученим Королівством договір про дружбу і добросусідство завершились безрезультатно і в 1921 році нова британо-афганська угода лише підтвердила досягнуті раніше домовленості про розмежування кордону.

Союзницький десант у Дьєпі, 1942

19 серпня 1942 року в ході Другої Світової війни сім тисяч канадсько-британських військовослужбовців здійснили спробу висадитись на французьке узбережжя біля міста Дьєп, щоб оцінити німецьку реакцію і зруйнувати прибережні оборонні споруди, портові будівлі та інші об'єкти. Але, наразившись на потужну німецьку оборону, зазнали невдачі, втративши більше половини вбитими і пораненими.

Арешт Горбачова у Форосі, 1991

19 серпня 1991 року за розпорядженням створеного напередодні Державного комітету з надзвичайного стану президент СРСР Михайло Горбачов був взятий під домашній арешт під час перебування в урядовій кримській резиденції у Форосі. З цього приводу у ЗМІ було поширене повідомлення про його нездатність виконувати свої обов'язки за станом здоров'я і про перехід повноважень президента до віце-президента Геннадія Янаєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #деньпасічника
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...