Реклама
14:22, 20 травня 2017 р.

Друк і бізнес

Реклама

Сучасний рівень розвитку бізнесу і бізнес-відносин передбачає активне використання можливостей поліграфії, а також способів друку, пов'язаних з нанесенням інформації на всілякі її носії.

Оптові поставки та роздрібний продаж різного роду сувенірної продукції надає споживачеві найширші можливості її вибору, зокрема на сайті компанії Фул Моушн.

Високопрофесійні дизайнери і фахівці з комп'ютерної графіки компанії «Full Motion» (Фул Моушн) допоможуть Вам виробити неповторний фірмовий стиль оформлення Вашого офісу, упаковки для Вашої продукції, Ваших корпоративних подарунків і бізнес-сувенірів...

Власна виробнича база «Full Motion», оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням, забезпечує надання на високому рівні послуг з нанесення на канцтовари і різного роду сувенірну продукцію логотипу Вашої компанії, а також іншої інформації про Вас із використанням тамподруку, лазерного гравіювання, шовкотрафаретного друку, тиснення, комп'ютерної вишивки та інших видів друку.

Співпраця з «Фул Моушн» дозволить Вам отримати оформлені в розробленому спеціально для Вас корпоративному стилі вивіски і таблички, візитні картки і візитниці, конверти та пакети для пересилання документів, всілякі паки для зберігання документів і фірмові бланки, ручки, блокноти, органайзери, флешки, настінні і настільні календарі, друковану рекламну продукцію, офісну посуд і аксесуари, робочу та офісну одяг, бейсболки, упаковку для випуску Вами продукції, різного роду корпоративні подарунки.

Використання сувенірних шильдів допоможе персоналізувати вибрані Вами подарунки для особливо важливих партнерів, клієнтів і співробітників.

Більш ніж десятирічний досвід роботи «Full Motion» на ринку оптових і роздрібних продажів сувенірної продукції, а також її оформлення, гарантує якісне і своєчасне виконання Ваших замовлень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...