• Головна
  • Як не потрапити у пастку при влаштуванні на роботу за кордоном
Новини компаній
17:02, 16 березня 2017 р.

Як не потрапити у пастку при влаштуванні на роботу за кордоном

Новини компаній

Як уникнути основних ризиків при влаштуванні на роботу за кордоном

Згідно останніх підрахунків сьогодні близько п'яти мільйонів українців працюють за кордоном. І не дивлячись на таку кількість заробітчан та великий досвід наших співвітчизників у цьому питанні, на жаль залишається багато пасток, у які можуть потрапити українці.

Тому під час працевлаштування за кордон необхідно враховувати всі ризики:

• Підтримка закордоном;
• Надійність партнерів;
• Наявність варіантів – можливість зміни роботи при потребі.

Перша і основна ознака можливості потрапляння у пастку до недобросовісних та не професійних посередників – це занижена відносно середньоринкової вартість послуг з оформлення документів для отримання робочої візи для працевлаштування за кордон. Роботодавець в цьому випадку може бути аферистом і коли Ви вже на місці намагатиметесь змінити роботу і звернетесь до агентства за допомогою, у Вас вимагатимуть додаткову оплату. А у разі форс мажорів Ви взагалі залишитесь наодинці зі своїми проблемами далеко від дому.

Перш за все під час працевлаштування за кордоном повинні бути враховані якісні документи. Неправильно або з помилками заповнена анкета може стати причиною відмови у прийнятті документів на етапі їх подання у візовий центр. Непрофесійні кадрові агенції часто помиляються при оформленні запрошень на роботу за кордон. І це може бути причиною відмови Вам у наданні візи. А якщо і віза буде надана, не факт, що Вас пропустять через кордон.

Потрібно розуміти ціноутворення послуг працевлаштування за кордон. Велика частка ціни за цю послугу належить супроводу клієнта 24 години на добу для своєчасного вирішення усіх можливих непередбачуваних обставин. А для цього в агенції повинні працювати кваліфіковані професіонали із знанням іноземних мов та досвідом. І логічно, що їх праця високооплачувана. Тому краще одразу врахувати всі ризики і весь час мати підтримку при будь-яких обставинах, бути впевненим та спокійним. Ніж один раз заощадити і потім мати купу проблем і додаткових видатків.

Некваліфіковані кадрові фірми можна пізнати одразу по фразам «консультації з працевлаштування», «поради щодо роботи за кордоном» тощо. Такі рекламні вигуки зазвичай свідчать про відсутність у цих «агентств» ліцензій і працюють вони в обхід закону. І проблем Вам через них не уникнути.

Одразу варто викреслити зі списку можливих партнерів для працевлаштування компанії, які мають мало досвіду в даній сфері. В мережі їх зазвичай називають "фірми-одноденки". Або ж різноманітні офіси та "будки", які, як правило, розташовуються навколо візових центрів та консульств з ціллю зловити клієнта "на гачок" під час подачі документів чи просто консультації в цих установах.

«Фірми-одноденки» як правило працюють через кількох посередників, в той час як Агенція Пелех співпрацює безпосередньо з працедавцем та через сертифіковані агенції з персоналу. На сьогодні кадрове агентство Пелех налічує сім філій по всій Україні, яким українці довіряють вже 15 років. Перший офіс Pelekh Agency відкрився в Ужгороді у 2002 році і не дарма. Адже саме закарпатці складають велику частку українців-заробітчан і вже багато років успішно працюють за кордоном як на сезонних роботах, так і на довгостроковій основі. Частіше вони обирають роботу у Польщі, Словаччині, Угорщині та Чехії. І у Агентства Пелех є багато вакансій у ці країни для людей різного віку та спеціальностей.

Якщо Ви плануєте влаштуватись на роботу за кордон і хочете отримати вичерпну інформацію, а також мати підтримку під час роботи за кордоном, тоді ми чекаємо на Вас в м. Ужгороді по вул. Швабській 58. Або дзвоніть для консультації по тел.: 0800307700. Актуальні вакансії, новини, відгуки наших клієнтів та багато іншої корисної інформації знайдете на нашому сайті: http://pelekh.agency/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботазакордоном
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...