09:00, 14 березня 2017 р.

Цей день - 14 березня

Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 14 березня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Антон (Антоній), Антоніна, Євдокія, Нестор.

Вітаємо!

Професійні свята

День українського добровольця
День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Головні події 14 березня:

Катерина Корнаро - остання королева Кіпру, 1489

загружено

14 березня 1489 року припинило своє існування Королівство Кіпр, остання держава хрестоносців на Близькому Сході, створена під час Третього Хрестового походу, - королева Катерина Корнаро під загрозою оголошення заколотницею зреклась трону на користь Венеціанської республіки в обмін на сеньорію Азоло в регіоні Венето.

Габсбурзька Іспанія, 1516

charles-VПо смерті Фердинанда II Католика 14 березня 1516 року у Толедо його внук Карл Габсбург був коронований на престол Арагона. Наступного року він став співправителем матері у Кастилії і фактично - засновником іспанської монархії, під владою якої після обрання через три роки Карла на престол Священної Римської імперії опинилась найбільша християнська монархія, що володіла гігантськими територіями не лише на Піренеях, але й у Центральній та Південній Європі, а також в Африці та Америці.

Народився Альберт Ейнштейн, 1879

23607980114 березня 1879 року у німецькому місті Ульм в сім'ї інженера-електрика народився Альберт Ейнштейн, видатний німецький фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії (1921), автор спеціальної (1905) і загальної (1915) теорій відностності, що лягли в основу нової моделі світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цейдень #14березня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...