Цей день - 5 березня

Доброго ранку, друзі!
Сьогодні на календарі 5 березня!

День ангела

Свій день ангела відзначають Агафон, Корній, Лев та Садко.

Вітаємо!

Професійні свята

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення
(Перша неділя березня)
До теми дитячого телебачення немає байдужих тому, що всі ми — вихідці з дитинства. Святкову дату оголосили представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Канні в квітні 1994 року.

Головні події 5 березня:

Катинська трагедія, 1940

Цей день - 5 березня, фото-1

5 березня 1940 року в Москві на засіданні Політбюро ЦК ВКП(б) вищим керівництвом СРСР на чолі зі Йосифом Сталіним було прийнято рішення про знищення близько 14 700 польських офіцерів, інтернованих у 1939 році під час розділу Польщі за пактом Ріббентропа-Молотова. Перше масове поховання більше 4 тисяч вбитих військовополонених було знайдене німцями поблизу білоруського села Катинь.

Смерть Сталіна, 1953

464324045 березня 1953 року на 74-му році життя на своїй дачі в Кунцеві (Підмосков'я) помер голова Ради міністрів СРСР, секретар ЦК КПРС Йосиф Вісаріонович Сталін (Джугашвілі), одноосібний керівник радянської держави упродовж останніх 29 років. Під його керівництвом аграрна Росія стала одною з найпотужніших країн світу ціною мільйонних жертв власного народу - масові репресії, штучний голод, депортації цілих народів, придушення будь-якого вільнодумства стали невід'ємною частиною явища, що іменується сталінізм.

цейдень деньдитячоготелебачення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
25 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі