11:00
Вчора
Зухвале пограбування сталося у Мукачеві увечері 23 січня. У помешкання людей увірвалися двоє злодіїв і, побивши господаря, винесли ектротехніку - ДВД і ноутбук.
Про це повідомляє ГУ НП у Закарпатській області.
"Грабіжників затримали на-гарячому. Один з них - судимий за навмисне вбивство, 40-річний мешканець Мукачева, другий - його 24-річний товариш з Житомира. Розпочато кримінальне провадження, ведеться слідство", - зазначають управлінні поліції.
Як інформував 0312.ua, Рекетиру з Мукачева загрожує 7 років тюрми: фото