• Головна
  • Грошові надходження до скарбниці Закарпаття перевищили 2 млрд гривень
16:19, 2 листопада 2016 р.

Грошові надходження до скарбниці Закарпаття перевищили 2 млрд гривень

Протягом січня-жовтня 2016 року до місцевих бюджетів Закарпатської області платники податків сплатили понад 2 млрд 158 млн грн. Відтак сума перерахованих податків протягом десяти місяців поточного року на 761 млн грн більша, ніж за аналогічний період 2015-го.

Про це повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Розуміючи важливість питання наповнення місцевого бюджету, у Головному управлінні ДФС Закарпаття з особливою відповідальністю ставляться до адміністрування податків та зборів. З такою ж відповідальністю та розумінням до сплати належних платежів, ставляться і мешканці краю.

Зокрема, як статистика свідчить, лідерами за ефективністю та стабільністю збагачення коштами місцевих бюджетів Закарпаття є три податки: податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року надійшло понад 1,1 млрд грн; акцизний податок з реалізації підакцизних товарів – понад 401,8 млн грн та єдиний податок – більше 231,3 млн грн. Також слід згадати про податок на землю, сплачений в області, адже це ще 185,7 млн грн, спрямованих до місцевих бюджетів.

Слід зазначити, що у розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються органами ДФС краю, найбільше надходжень забезпечено Мукачівською ОДПІ – понад 458,6 млн грн; на другому місці Відділення у м.Ужгороді Ужгородської ОДПІ – більше 443,5 млн грн; третє місце – Ужгородська ОДПІ – понад 301,7 млн грн. У головному фіскальному відомстві Закарпаття переконані, що стабільне та якісне наповнення місцевого бюджету це, насамперед, розвинена інфраструктура, відремонтовані дороги, виконання соціально-економічних програм, заробітна платня тим, хто лікує та вчить закарпатців, та багато інших корисних речей, без яких неможливе нормальне функціонування регіону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...