• Головна
  • Прокуратура запобігла незаконній забудові земельної ділянки ужгородського стадіону «Авангард»
09:58, 1 листопада 2016 р.

Прокуратура запобігла незаконній забудові земельної ділянки ужгородського стадіону «Авангард»

31 жовтня, господарським судом Закарпатської області постановлено  рішення про задоволення позову прокурора про визнання недійсними та скасування рішень сесії Ужгородської міської ради, на підставі яких Національним банком України оформлено право постійного користування земельною ділянкою стадіону «Авангард» площею 0,44 га.

Як повідомив начальник відділу  прокуратури Закарпатської області Андрій Малинич, Вищий господарський суд України у серпні 2016 року підтримав доводи прокуратури викладені у касаційній скарзі та скасував судові рішення місцевого та апеляційного господарських судів, які безпідставно відмовили у задоволенні вказаного позову. При цьому, суд касаційної інстанції звернув увагу на неповноту досліджених судами попередніх інстанцій обставин справи, яка має бути виправлена при її новому розгляді судом.
Як повідомлялося раніше, ситуація з розбазарюванням земель стадіону  стала можливою внаслідок того, що певні уповноважені органи самоусунулись від належного виконання своїх повноважень, що призвело до відчуження частини земель рекреаційного призначення та втрати цілісності території, значимого в межах області спортивного закладу – Стадіону «Авангард», загальною площею 12 га.
У зв’язку з тим, що за технічною документацією, через неправомірність дій відповідних органів, землі стадіону не мали статусу рекреаційних, міська рада змогла відчужити частину земельної ділянки об’єкту фізичної культури та спорту, незважаючи на дію мораторію на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах.
Слід зазначити, що протиправність органів державного контролю у сфері охорони земельних ресурсів та місцевого самоврядування у внесенні до офіційного обліку у державній статистичній звітності хибних відомостей щодо категорії цих земель, також доведена прокуратурою по іншій справі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стадіон #Авангард #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...