• Головна
  • Ужгородські підприємці мають впускати представників військкомату для вручення повісток
12:45, 12 жовтня 2016 р.

Ужгородські підприємці мають впускати представників військкомату для вручення повісток

Сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міської ради під час розгляду питання про проведення осіннього призову наводили статистичні показники. До лав Збройних сил за даними військкомату належить призвати 45 осіб. Підлягають виклику 842 особи, вручено повісток – 100%, прибуло до військкомату – 198 осіб, надана відстрочка – 154 особам, визнано придатними – 8, відправлено у війська – 4, не прибули у військкомати без поважних причин – 688 осіб. 

Про це повідомляє ужгородська міська рада.

Тому прийняли рішення, відповідно до якого керівники всіх підприємств, установ та організацій Ужгорода, незалежно від підпорядкування і форм власності, повинні надавати допомогу Ужгородському об’єднаному міському військовому комісаріату у проведенні заходів із призову громадян на строкову військову службу. 

Зокрема, безперешкодно допускати представників військового комісаріату щодо оповіщення та притягнення до адміністративної відповідальності призовників і відповідальних осіб; сповіщати призовників та забезпечити своєчасне прибуття їх до військового комісаріату; надсилати до Ужгородського ОМВК повідомлення про призовників, які порушили вимоги законодавства. 

Керівники міських медзакладів під час проведення призову (жовтень-листопад) у триденний строк мають інформувати воєнкомат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні. 

Необхідні відомості про призовників зобов’язані подавати керівники ЖРЕРів, ЖБК та ОСББ, вони ж, на вимогу Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату, мають повідомляти призовників про виклик до військового комісаріату. 

Відділ реєстрації місця проживання здійснюватиме реєстрацію призовників лише в разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок Ужгородського ОМВК. Розшуком ухилянтів від призову та їх доставкою до воєнкомату займатимуться працівники поліції.
Під час обговорення питання наголошувалося: йдеться не про мобілізацію, а про строкову службу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...