• Головна
  • Олександра Василенка призначено заступником прокурора Закарпатської області
18:18, 9 серпня 2016 р.

Олександра Василенка призначено заступником прокурора Закарпатської області

Сьогодні, 9 серпня, прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк представив колективу прокуратури нового заступника. Відповідно до наказу Генерального прокурора України ним став Олександр Василенко.

В органах прокуратури, Олександр Юрійович працює з 2006 року. За цей час обіймав різні прокурорсько-слідчі посади у прокуратурах міста Ужгорода та апараті прокуратури області.

До призначення на посаду заступника прокурора Закарпатської області працював на посаді начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заступникпрокурора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Спроба викрадення жінки серед білого дня в Ужгороді потрапила на камери відеоспостереження
На Закарпатті заступник командира військової частини “торгував службою” — за гроші гарантія служби в тилу
Земля в рекреації для “чеського брата”: родина судді Ужгородського міськрайонного суду намагалась безкоштовно отримати ділянку на 49 років, — Глагола
БЕБ викрило службових осіб Ужгородської міськради у розтраті 5 млн грн під час будівництва автобази
Оголошення
live comments feed...