
12:20, 9 серпня 2016 р.
На ужгородців чекає підвищення тарифів на воду: відео
Ужгородський КП "Водоканал" вкотре підніме тарифи на воду, за якими містяни платитимуть уже з вересня.
Це пояснюють збитковістю "Водоканалу" та зростанням вартості електроенергії.
Більше про нові тарифи на воду у сюжеті 21 каналу.
Нагадаємо, Ужгородський "Водоканал" пояснив, чому піднімає тарифи на воду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
08:56, 15 червня
63
10:34, 11 червня
12
10:44, 9 червня
15:22, Сьогодні
07:11, 12 червня
10