
09:09, 9 серпня 2016 р.
Куди ужгородським водіям сьогодні краще не їхати?
Повідомляємо що, бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться ремонтні роботи по з’єднанню ліній водопостачанння діаметром 200 мм в районі вулиці Радіщева, на виїзді на Слов’янську набережну. Ці роботи сприятимуть покращенню водопостачання мікрорайону Боздош.
В зв’язку з цим, тимчасово, на період проведення робіт, буде ускладнено, а на певний проміжок часу (орієнтовно з 10:00 по 12:00) – перекрито автомобільний рух на ділянці автошляху в районі проведення робіт. Це унеможливить проїзд з вулиці Капушанської (Перемоги) на набережну Слов’янську та навпаки – через вулицю Радіщева, - інформує КП "Водоканал".
Прохання до автоводіїв, протягом проведення ремонтних робіт, планувати свій маршрут з урахуванням вищеприведеної інформації. Обмеження дорожнього руху будуть зняті одразу ж по завершенню робіт.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:11, 4 березня
45
19:21, 10 березня
20
15:38, 27 лютого
13:39, Вчора
live comments feed...