
08:53, 6 серпня 2016 р.
У закарпатському селі ще тримають волів: фото
У селі Торунь Міжгірського району живуть два воли.
Колись ці тварини були дуже поширені в Україні, тримали їх на кожному обісті. Зараз - це екзотика. Повідомляє в мережі Фейсбук Геннадій Москаль. Звати Сюря і Бурий, одному 15, другому 17 років. Живуть простій селянській родині, орють плугом землю в хазяїв і сусідів, возять сіно, дрова і все що треба в селі. Працелюбні, витривалі й сумирні тварини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
15:17, Сьогодні
10:43, 14 червня
84
07:11, 12 червня
10
13:45, 17 червня
12