• Головна
  • Автоматичні тискоміри: особливості, правила вибору
Реклама
12:29, 4 липня 2016 р.

Автоматичні тискоміри: особливості, правила вибору

Реклама

В даний час існує велика кількість тискомірів, але останнім часом все популярнішим стає автоматичний апарат для вимірювання тиску. В інтернет-магазині міста Ужгорода представлений широкий вибір пристроїв і кожен з них має свої переваги і недоліки, але ми постараємося розібратися, як вибрати автоматичний пристрій з манжетою на плече.

Плюси автоматичних приладів

За принципом роботи тискоміри поділяються на механічні та автоматичні. Основна їх відмінність в тому, що механічні прилади це наше вчора, а автоматичні тискоміри це сьогодні.

До того ж правильно користуватися механічним приладом зможе тільки лікар або дуже досвідчена людина. До того ж на точність вимірювання таких приладів роблять серйозний вплив різні перешкоди, шуми в приміщенні. Єдиною перевагою механічних тискомірів є їх невисока ціна.

Однак, не має сенсу економити, купуючи прилад, яким згодом неможливо буде користуватися. У всіх же інших випадках оптимальним вибором є автоматичний тискомір. Такі прилади зручні, прості у використанні, не вимагає наявності у людини спеціальних медичних знань.

Компресор, що входить в комплект автоматичного приладу дозволяє створювати необхідний тиск в манжеті. Параметри пульсу аналізуються автоматично при стравлювання повітря, в результаті чого вираховується сістологіческое і діастологіческое тиск. Показники тиску видаються на екран тискоміра. Щодо ручних вимірників, автоматичні прилади мають ряд переваг:

  • менша сприйнятливість до сторонніх шумів, це дає можливість вимірювати тиск і через тонкий одяг;

  • не дають збоїв і помилок;

  • автоматичний принцип роботи суттєво зменшує людський фактів, роблячи вимірювання тиску більш і його результати більш об'єктивними.

Прилади з манжетою на плече

Успішно впоратися з завданням по вимірюванню тиску в домашніх умовах може тискомір на плече. Завдяки простоті, користуватися автоматичним вимірювачем на плече зможе будь-яка людина. При цьому, такий тонометр може застосовуватися в будь-яких умовах, в будь-який час. Він стане надійним домашнім діагностичним засобом і вчасно попередить про необхідність звертатися до лікаря. З ним стан здоров'я завжди знаходиться під контролем. До того ж тискомір на плече можна брати з собою у відрядження або на відпочинок.

Крім практичності і точності вимірювань, автоматичні тискоміри на плече, як правило, мають ряд додаткових опцій, таких як:

  • запам'ятовування показників останніх вимірювань;

  • здатністю визначати середні значення;

  • показувати правильне положення тіла, мають індикатора руху, визначають аритмію;

  • оповіщення за допомогою звуку.

Вибір пристрою з манжетою на плече

Ринок медичного обладнання, в тому числі і вимірювальних приладів насичений безліччю пропозицій різних виробників. При цьому всі тискоміри мають приблизно однаковий набір функцій, їх дія ґрунтується на одних і тих же принципах. Саме тому одним з найважливіших критеріїв при виборі тонометра на плече є його надійність і оригінальність.

В силу цього, оптимальним варіантом є прилади відомих виробників, вже протягом багатьох років представлені на ринку. Має сенс ознайомитися з відгуками, розміщеними на різних інтернет-ресурсах. Описи реальних людей, а також гідна репутація компанії-виробника гарантують якість і довгий термін служби покупки. Для того, щоб купити автоматичний тискомір необов'язково їздити по аптекам, обираючи оптимальний варіант, це можна зробити за допомогою відомого інтернет-магазину, такого як наш, де представлені всі наявні види тискомірів. Крім того, купуючи прилад на популярному, відмінно зарекомендував себе сайті, ви гарантовано уникнете придбання підробки. Вся продукція нашого магазину медтехніки сертифікована і відповідає всім існуючим національним і міжнародним стандартам якості і безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...