
19:30, 29 липня 2016 р.
Хто з ужгородців склав ЗНО на 200 балів?
Цього року 4 школярі із Закарпаття набрали максимум балів під час зовнішнього незалежного оцінювання. Серед них - троє ужгородців та мукачівка.
Про це повідомляє Уж-Інформ.
Сьогодні найрозумніших абітурієнтів нагородили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та голова закарпатської облради Михайло Рівіс.
Як інформував 0312.ua, 17-річний ужгородський псевдо-мінер: "Хотів полегшити процедуру проходження ЗНО": відео
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
13:45, 17 червня
12
10:17, Сьогодні
15:41, 10 червня