• Головна
  • Власника ринку «Радванка» зобов’язали встановити відеоспостереження
12:29, 21 березня 2012 р.

Власника ринку «Радванка» зобов’язали встановити відеоспостереження

Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Зібрання пройшло майже без участі журналістів, оскільки на офіційному сайті не було жодного повідомлення про проведення виконкому і якби не секретар міськради Віктор Щадей, котрий написав про це на своїй сторінці у Facebook, про засідання знали би лише члени виконкому та запрошені гості.

Власне, нічого скандального на засіданні виконавчого комітету не відбувалося, хоча кілька робочих питань викликали суперечки. Спочатку з інформацією про роботу ринку «Радванка» (ТОВ «ІМІК») виступив його директор Емеріх Стріпай, котрий розповів, що базар працює по вул.Дворжака з 2003 року і має 389 торгових місць. У членів виконкому були зауваження щодо стихійної торгівлі біля ринку, але директор зауважив, що стихійна торгівля «процвітає» на ринку «Нива», який знаходиться поруч.

Просуваючи ідею запровадження в місті відеоспостереження, члени виконкому протокольно зобов’язали Емеріха Стріпая за 2 місяці встановити на своїй території відеокамери. Чоловік намагався пояснити, що його ринок огороджений глухими стінами, а вночі його охороняє сторож з собаками, тому відеоспостереження, встановлення якого є досить дорогим задоволенням, йому ні до чого. Однак члени виконкому не стали його слухати.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...