
19:02, 26 червня 2016 р.
Ужгородський фехтувальник у складі збірної України виборов "бронзу" чемпіонату Європи
На Чемпіонаті Європи з фехтування, який цими днями відбувається у польському місті Торунь, українська збірна має чергову нагороду, інформує Голос Карпат.
Чоловіча збірна шпажистів, у складі якої фехтує ужгородець Анатолій Герей, виборола бронзові нагороди!
На шляху до п’єдисталу українці впевнено здолали румунів (45:32) та німців (45:30), у півфіналі ж лише один укол програли італійцям – 28:29.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
08:55, 9 червня
10:34, 11 червня
9
10:34, 11 червня
22