Закарпатська митниця ДФС спрямувала до скарбниці більше 200 млн грн

Протягом травня 2016 року Закарпатською митницею ДФС забезпечено надходження до Держбюджету понад 206,5 млн грн митних платежів.

Варто зазначити, що фактичні середньоденні перерахування за травень склали майже 11 тис. грн.

Водночас, найбільші 20 платників, здійснюючи протягом травня зовнішньоекономічну діяльність на Закарпатській митниці ДФС, сплатили майже 102,3 млн грн, що складає 49,5% здійснених перерахувань.

Основні бюджетоформуючі товари протягом травня: машини автоматичної обробки інформації; кузови; частини та пристрої моторних транспортних засобів; автомобілі легкові; вироби з пластмаси; двигуни внутрішнього згоряння; холодильники; трактори; прокат плоский; машини та механічні пристрої спеціального призначення.

Фахівці митниці зазначають, що впродовж травня вжито низку заходів для забезпечення стабільного надходження податкових та митних платежів до скарбниці держави. Зокрема, здійснювались організаційні заходи, спрямовані на збільшення фізичних обсягів митних оформлень, бази оподаткування та обсягів стягнених податків.

Таким чином, за рахунок митного оформлення товарів суб’єктів ЗЕД, які не перебувають на обліку в митниці залучено понад 86 млн грн податків та за рахунок контролю за дотриманням термінів розміщення товарів у митний режим переробки на митній території України та тимчасовим ввезенням товарів додатково залучено до бюджету 2,56 млн грн. Крім того, здійснюючи контрольні заходи економічного впливу до бюджету додатково залучено майже 4 млн грн.

гроші ДФС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
15 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі