• Головна
  • Депутати Закарпатської облради підтримали трудовий колектив УжНУ
12:45, 2 березня 2012 р.

Депутати Закарпатської облради підтримали трудовий колектив УжНУ

Питанням першим порядку денного сьогоднішньої сесії обласної ради була підтримка рішення трудового колективу УжНУ з огляду на останні події в університеті, пов'язані з перевіркою державної інспекції вищих навчальних закладів, а перед тим – постановою Кабміну від 10 серпня 2011 року про об'єднання закарпатських вишів.

Депутати вислухали звернення ректора УжНУ М.Вегеша. Рішення колективу УжНУ:

- Звернутися до Президента України з проханням накласти мораторій на всі реорганізаційні заходи, щоб не допустити повної руйнації систему вищої освіти;
- Звернути до прем'єр-міністра М. Азарова з проханням ініціювати розгляд питання про відміну постанови Кабміну про об'єднання вишів;
- Запропонувати міністру освіти і науки Д. Табачнику і його заступнику Є.Сулімі визнати свої прорахунки та подати у відставку.

При цьому ректор М.Вегеш відзначив, що не має нічого проти об'єднання вишів, однак процес не повинен проходити «на рівних», оскільки УжНУ – найстаріший та найбільш авторитетний виш на Закарпатті і важливо зберегти цей «бренд». Голова облради І.Балога запропонував додати ще один пункт до рішення стосовно УжНУ – призначити в.о. ректора М.Вегеша, однак виключити зі звернення пункт про пропозицію міністру освіти Д.Табачнику та його заступнику Є.Сулимі піти у відставку. У відповідь на звернення трудового колективу університету депутати обласної ради проголосували за підтримку УжНУ.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...