11:00
Вчора
Починаючи з другої половини дня 23 та протягом 24 лютого очікуються опади у вигляді снігу та дощу, підвищення температури повітря в горах до 0-5°С тепла, посилення вітру до 15-20 м/с.
24-26 лютого в гірських районах Закарпатської області оголошується лавинонебезпечно.
У зв'язку з цим Управління МНС України в Закарпатській області закликає всіх мешканців та гостей Закарпаття у цей період утриматися від виходу в гірські масиви краю та дотримуватись відповідних заходів безпеки.
Шановні любителі екстриму, перед тим як вирушати в гори в такі складні погодні умови слід подумати, чи варто наражати на небезпеку власне здоров'я, або навіть життя в пошуках гострих відчуттів, повідомляє МНС України у Закарпатській області.