• Головна
  • "Динамо" без проблем переграє ужгородців
17:30, 15 квітня 2016 р.

"Динамо" без проблем переграє ужгородців

В останніх трьох матчах команда Вісенте Гомеса показує чудову гру, досягнувши перемог із загальним рахунком 10:1. Незважаючи на це, в порівнянні з останньою грою проти «Волині» тренер вирішив замінити півкоманди, провівши відразу п'ять замін у стартовому складі. Це замість Очігави, Болденкова, Циганкова, Корзуна і Бесєдіна вийшли Нестеренко, Тимчик, Шепелєв, Щебетун та Книш.
Про це повідомляє lobda.at.ua

Перші хвилини зустрічі на головному стадіоні Ужгорода не залишили сумнівів, яка з команд в турнірі займає перше, а яка останнє місце. Воротар господарів Погоріляк з гри не виключався ані на хвилину і, варто віддати йому належне, врятував команду в цілому ряді моментів. Динамівці довго шукали підходи, пристрілювалися, а перший м'яч був забитий Богданом Михайличенком на 33-й хвилині. Півзахисник підхопив м'яч і негайно пробив метрів з тридцяти - по хитромудрій траєкторії прямо в «дев'ятку» воріт. Неймовірний за красою гол! А через п'ять хвилин Олексій Щебетун був готовий замикати передачу від Сергія Мякушко, але захисник Станіслав Котьо, намагаючись вибити м'яч, прикро зрізав його у власні ворота.

У другому таймі інтрига полягала в одному - скільки ще заб'є «Динамо». Шкода, в заявку не потрапив найкращий бомбардир команди Роман Яремчук, який нині з 17-ма голами посідає друге місце серед кращих бомбардирів. Відразу після перерви Данило Книш ударом головою замкнув флангову передачу. А ще через кілька хвилин активний Мякушко також ударом головою завершив розпочату Щебетуном атаку. Партнери дружно привітали Сергія, який сьогодні відзначає 23-й день народження і отримав з цього приводу чудовий подарунок - перемогу команди і забитий м'яч!

«Динамо» продовжило феноменальну серію з 18 матчів без поразок, в яких було зафіксовано лише дві нічиї. Але найцікавіше в Чемпіонаті U-21 - фінал боротьби за чемпіонство! – на нас чекає в найближчий місяць. 23 квітня «Динамо» приймає «Ворсклу», а ще через тиждень відправиться в гості до «Шахтаря».