• Головна
  • Учасники АТО в Ужгороді отримають від мерії по 2000
15:40, 13 квітня 2016 р.

Учасники АТО в Ужгороді отримають від мерії по 2000

Мер Ужгорода Богдан Андріїв підписав розпорядження "Про надання грошової допомоги
учасникам АТО".

"Відповідно до рішення I сесії Ужгородської міської ради VII скликання 23 грудня 2015 року № 41 «Про Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян у 2016 році» у зв’язку із важкими матеріальними обставинами і необхідністю вирішення сімейних, матеріально-побутових проблем і надати учасникам АТО із числа мешканців міста грошову допомогу", - йдеться у розпорядженні.

Всього допомогу отримають 14 ужгородців. Розмір допомоги - 2000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ато #ужгород #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення