
15:38, 6 квітня 2016 р.
Водограй в альпінарії запрацював після зими
Перш ніж його включити, працівникам водоканалу міста Ужгорода довелося добряче попрацювати: вичистити його від сміття (на жаль, відвідувачі не надто переймаються тим, що залишають після себе і куди викидають непотріб), перевірити систему після зими та наповнити чашу фонтану водою. Ну і, звісно, облаштувати все навколо озерця.
Ужгородська міська рада.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
15:08, 22 червня
6
10:04, 18 червня
07:11, 12 червня
11
13:45, 17 червня
23