Реклама
14:15, 5 березня 2016 р.

Реєстр юридичних осіб України

Реклама

Єдиний реєстр підприємців

Якщо ви власник бізнесу, який тільки починає свій шлях на ринку, вам потрібно знати декілька важливих нюансів, які можуть вберегти вас від неприємностей з партнерами по бізнесу. Перш за все, перед тим, як починати якусь спільну справу з новим бізнес-партнером ви маєте звернутись до установи, яка відома під назвою «Реєстр юридичних осіб України», або скорочено ЄДРПОУ. Саме завдяки ЄДРПОУ ви зможете дізнатись все про потенційних партнерів по бізнесу (починаючи від дати виникнення організації, закінчуючи інформацією про процес банкрутства, або про процес припинення банкрутства).

Для того, щоб отримати цю інформацію ви можете скласти запит, або просто звернутись до електроної сторінки ресурсу. Після того, як ви вирішили в якому фрматі вам буде зручніше отримати інформацію, треба буде зробите декілька простих речей. Спочатку, вам треба дізнатись код єдрпоу, щоб розпочати пошук. Та якщо ви не володієте даною інформацією – не проблема. Також можна здійснювати пошук знаючи податковий номер платника, ФОП, або паспортні дані. Після того, як ви заповнили ці данні, вам буде відкрита таблиця, в якій ви маєте вказати номер, що висвітиться на екрані. Одразу післі ввода номеру – розпочинається пошук. Сама процедура пошуку проходить швидко. Ви ж отримаєте всю необхідну інформацію. А саме: вам буде представлена вся інформація про фактичний стан діяльності вашого партнера, або вся інформація про припинення діяльності. Крім того, ви можете дізнатись і ншу інформацію, наприклад: все про економічну діяльність, або все про контактні дані, адресу та інше. Для цього, вам лише треба будет натиснути кнопку «Детальніше». Крім того, треба зазначити, що форма пошуку фізичної особи майже нічим не відрізняється від форми пошуку юридичної особи. Тож, навіть, якщо ви вперше звернулись до пошуку такої інформації – це не доставить клопотів. Єдине, що треба зауважити, це те, що для звуження кола пошуку, ви можете використати фільтр, який здійснить пошук по організаційно-правовій формі.

Єдиний реєстр підприємців – це перш за все гарант вашого спокою та надійного бізнесу. Також, якщо ви вирішили дізнатись все про майбутнього партнера, або вже про їснуючего, можемо порадити вам використате ще один ресурс – судових реєстрів. Цей ресурс зберігає та надає всю інформацію, щодо судових рішень. Завдяки ньому ви можете дізнатись чи є ваш партнер банкрутом, чи перебуває у стану судових процесах та інше. Завдяки цим процедурам ви та ваш бізнес буде у надійних руках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...