![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
13:45, 5 квітня 2016 р.
Ситуація із дискваліфікацією захисника ужгородської "Говерли" зайшла в глухий кут
Мова йде про латвійського легіонера ужгородського клубу Віталійса Ягодінскіса. Напередодні матчу проти "Олімпіка" була оприлюднена інформація про дискваліфікацію Віталійса на 3 матчі за неспортивну поведінку у матчі 19-туру УПЛ проти "Сталі".
Однак, попри дискваліфікацію, Ягодінскіс вийшов на матч із "Олімпіком". Після матчу гравець заявив, що читав у різних інтернет-джерелах про те, що отримав "бан" і сказав про це Грозному. В'ячеслав Вікторович проігнорував цей факт, і футболіст вийшов у стартовому складі.
Іван Шіц, гендиректор "Говерли", також висловився стосовно цієї ситуації. Він зауважив, що "Говерла" не отримувала ніяких офіційних документів стосовно дискваліфікації латвійця. У свою чергу, у КДК ФФУ запевняють, що такий лист відправляли.
Що буде далі - невідомо нікому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...