![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:09, 1 квітня 2016 р.
Нерест. Від сьогодні ловити рибу в Ужгороді заборонено
В Україні стартує нерестова заборона на вилов риби. Займатися риболовлею не можна 2 місяці – до 25 травня, наголошує Закарпаттярибохорона. Ловити рибу можна тільки рибалкам-любителям, лише в дозволених місцях і виключно однією вудкою з одним гачком або одним спінінгом.
Відповідно до наказу Закарпаттярибохорони від 30 березня 2016 року, в Ужгороді, зокрема, рибалити дозволено лише від Боздоського автотранспортного мосту вниз по течії до державного кордону зі Словаччиною.
Окрім заборони ловити рибу під час нересту, в Ужгороді заборона на риболовлю встановлена рішенням виконкому Ужгородської міської ради від 30 травня 2001 року №91 та передбачена Правилами благоустрою. Ловити рибу не можна у межах трьох мостів – від парку "Під замком" до готелю "Ужгород".
Щоб нагадати про це, працівники відділу муніципальної поліції спільно з представниками Ужгородського відділу поліції провели роз’яснення серед рибалок, які облюбували собі місця прямо у центрі міста – біля пішохідного мосту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...