
А влада хто?
13:30, 31 березня 2016 р.
В Ужгороді на Робочій "зароджується" стихійне сміттєзвалище
А влада хто?
В Ужгороді на вул. Робочій "зароджується" стихійне сміттєзвалище. До редакції 0312.ua надійшло фото від читача сайту.
Як видно на фото, сміття рознеслось уздовж пішохідної доріжки і дороги, хоча поруч стоять 6 сміттєвих баків.
Нагадаємо, в Ужгороді на Лавріщева - стихійне сміттєзвалище.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:57, 18 червня
3
16:23, 11 червня
8
11:58, 13 червня
15:22, 22 червня