11:00
Вчора
Вчора близько 22:00 до поліції звернувся мешканець Ужгородського району. Чоловік повідомив, що на вокзалі на лавиці він залишив без нагляду свій ноутбук.
Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.
Працівникам патрульної поліції вдалося за гарячим слідом розшукати крадія. Упіймали 27-річного непрацюючого мешканця Перечина поблизу місця події.
Як з'ясували патрульні, чоловік був раніше судимий за статтями 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів ) та 185 (крадіжка) ККУ. Окрім того підозрюваний викрав сорочку те червики. Речові докази вилучили. Не залишайте свої речі без нагляду та будьте пильними!