
Кримінал
11:35, 19 лютого 2016 р.
Від ужгородського пенсіонера вкрали їжу та електропилу
Кримінал
Вчора, о 13 годині, до правоохоронних органів із заявою звернувся ужгородець 1948 року народження.
Він повідомив про те, що в період з 28 січня по 16 лютого, в його дачі в селі Оріховиця хтось пошкодив замок і викрав електропилу, флекс «Бош» та продукти харчування, про це 0312.ua інформують в ГУНП в Закарпатській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
07:11, 12 червня
11
15:22, Сьогодні
11:57, 18 червня
3
15:22, Сьогодні
22:57, 15 червня