
11:00, 6 лютого 2016 р.
Ужгородський пенсіонер вийшов з дому і не повернувся
До правоохоронних органів надійшло повідомлення, про зникнення чоловіка похилого віку, - про це 0312. ua повідомили в ГУНП в Закарпатській області.
Ужгородцець 1937 року народження вийшов з дому ще 4 числа, і не повернувся. Чоловік був одягнутий в офіцерський плащ, чорну спортивну шапку, чорні штани, має з собою тростину. Його зріст приблизно 170 сантиметрів, худорлявої статури, сідий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
13:45, 17 червня
12
10:17, Сьогодні
15:41, 10 червня