• Головна
  • В ужгородській мерії запрошують обговорити питання вивісок і архітектури
15:40, 20 січня 2012 р.

В ужгородській мерії запрошують обговорити питання вивісок і архітектури

Міська  влада Ужгорода знову запрошує рекламників, дизайнерів і підприємців обговорити за “круглим столом” Порядок  встановлення вивісок в Ужгороді, прийнятий сесією міської ради.

Мета –  сприяти тому, аби історичний центр  міста мав європейське обличчя. Час – середа, 25 січня, о 17-ій годині.Місце – мала зала засідань Ужгородської міськради. Учасники – головний архітектор міста, фахівці Органу охорони культурної спадщини Ужгородської міської ради, представники рекламних агенцій, дизайнери, підприємці, громадськість, журналісти, усі зацікавлені особи.

Свою участь уже підтвердили  підприємці –  орендарі кількох знакових будівель центру міста. Загалом зустріч-обговорення має на меті й наглядно продемонструвати підприємцям, як можна належно оздобити фасади будівель, що знаходяться в історичній частині Ужгорода – на противагу тим рекламним носіям, які захаращують місто. Ітиметься про розробку вивісок, що відповідають Правилам, мають торгівельну привабливість та вписуються в загальну атмосферу міста. На “круглому столі” представлять взірці вивісок, розроблених професійними дизайнерами для об’єктів центру Ужгорода. Презентують і візуалізацію мережених магазинів і брендів, буде унаочнено, як можна знайти компромісне рішення між корпоративним стилем, брендбуком та стилістичною єдністю фасадів, враховуючи архітектурні та історико-культурні чинники. Також обговорюватиметься внесення доповнень до чинного Порядку встановлення вивісок в місті Ужгород, які спиратимуться на досвід дизайнерів та фахівців охорони культурної спадщини.

Організатори  запрошують усіх зацікавлених і причетних  до цієї теми та нагадують: до 1 квітня 2012 року вивіски в місті мають  бути приведені у відповідність до чинного Порядку, - інформує прес-служба міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...