Здоров’я
17:00, 18 січня 2016 р.

В Ужгороді карантину не буде

Здоров’я

Із 5 по 15 січня 2016 року в Ужгороді зареєстровано 722 випадки ГРВІ, серед них -  490 дітей.  46 осіб госпіталізовано. Загалом рівень захворюваності на ГРВІ становить 63,3 на 10 тисяч населення, що не перевищує рівень епідемічного порогу та на 8,8% менше, ніж за минулий тиждень (792 випадки ГРВІ, серед них 600 дітей).

Про це повідомляє ужгородська міська рада.         

Серед ужгородців зареєстровано 2 випадки грипу А, підтверджені швидкими тестами. Хворі - 81-річна пенсіонерка та 10-річна дитина, госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню.

 За словами начальника відділу охорони здоров'я Ужгородської міської ради Василя Решетаря, з минулої п'ятниці введено щоденний моніторинг кількості офіційно зареєстрованих хворих мешканців міста (тобто осіб, що звернулися за медичною допомогою). Від сьогодні у загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Ужгорода введено щоденний моніторинг щодо  відсутності дітей, які захворіли на ГРВІ.

         Аналіз свідчить, що рівень захворюваності на ГРВІ та грип серед мешканців Ужгорода знаходиться практично у тих же межах, що й в аналогічний період минулого року.  

#ужгород #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...