• Головна
  • Разом з рахунком за газ ужгородці отримають договір
16:45, 17 січня 2016 р.

Разом з рахунком за газ ужгородці отримають договір

У січні поточного року закарпатці отримають Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам, а також інформаційний лист з роз'ясненнями від ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець роз’яснює: «Нова спрощена процедура укладання договору не потребує двостороннього підписання. Тому нами в установленому порядку направлено Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу кожному побутовому споживачу. За відсутності зауважень до персональних даних у Заяві-приєднанні та її змісту побутовим споживачам необхідно підписати заяву в декількох місцях та повернути один її примірник газопостачальній компанії - надіслати поштою, вкласти у спеціальну скриньку в абонзалі, або передати контролеру при наступному його візиті».

Споживачі не повинні хвилюватися і поспішати – заяви можна підписати та передати впродовж декількох місяців. Ніяких інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться.Аналогічна процедура передбачається і щодо підписання заяви-приєднання до умов договору розподілу.

«Всі побутові споживачі мають змогу ознайомитись з умовами договору постачання природного газу на веб-сайті ТОВ «Закарпатгаз Збут» за адресою zkgaszbut.104.ua в розділі «Договір постачання побутовим споживачам». При необхідності його завжди можна завантажити та роздрукувати. Публічна форма договору зручна для споживачів, до речі, саме таку його форму наші клієнти вбачали найоптимальнішою при проведенні попередньої договірної кампанії», - каже  Вікторія Томинець.

#ужгородці #газ #рахунок #договір
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...