Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців

Ми вирішили з’ясувати, як реагують жителі будинку на те, що їхню будівлю перефарбовують в інший колір.
Ми вирішили з’ясувати, як реагують жителі будинку на те, що їхню будівлю перефарбовують в інший колір.

IMG_3482

Сьогодні ми вирішили з’ясувати, як реагують жителі будинку на таку ініціативу, дізнатись деякі приховані деталі цього проекту. Для цього сайт 0312.ua узяв коментар у чотирьох жителів будинку, які залюбки відповіли на наші запитання.

Пан Олександр:

«Звісно, це хороша ініціатива, однак було б взагалі прекрасно, якби всі старі будинки почали реставрувати. От з кольором, на мою думку, промахнулись. Навіть не знаю, хто його вибирав. Знаю, що певну частину коштів вносили жителі будинку, але це тільки невелика частина усієї вартості».

Пані Ірина:

«Це центр міста. Шістнадцятиповерхівка…Вона б мала бути ідеальною! Це ж обличчя міста. Має бути професійний підхід. Навіть жодної сухої гілочки на дереві не мало б бути, а тут повсюди сміття. Але як кажуть – маємо що маємо. Авжеж, кожен має почати з себе, але всі починання має підтримувати влада. Колір, у який красять, приємний для ока, не разючий. Я вважаю, що він сюди ідеально підходить».

Пан Олександр:

«Подобається колір та й ініціатива взагалі. А то, знаєте, будинок був повністю облуплений, непривабливий. Знаю, що всі жителі будинку мали «скидуватись» по 400 гривень, а решту грошей не знаю, хто давав. Дуже хотілося б, що б на цьому не зупинялись, адже всередині дому взагалі жах твориться. Все старе, обшарпане, валиться».

Галина Миколаївна:

«Безумовно, колір хороший. Це мій улюблений відтінок. Жителі дому давали 5% від вартості всього ремонту, однак не всі дали. Тому й трохи затримався ремонт. Звісно, не кожен залишиться задоволений кольором, адже смаки у всіх різні. Мені особисто все подобається. Будемо сподіватись, що на цьому не зупинимось. Потрібно з подвір’ям щось робити, адже сміття не можна викинути так, аби самому не забруднитись. Ще є одна проблема: начальник ЖРЕУ прибрав собі до рук перший поверх, хоча це має належати жителям дому. Також на кожному жителю дому мала бути нарахована якась земельна ділянка, проте Погорєлов її продав».

IMG_3483

Як бачимо, думки жителів дому у чомусь збігаються, у чомусь – ні. Редакція 0312.ua й надалі відстежуватиме процес реставрації шіснадцятиповерхівки.

Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців, фото-1 Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців, фото-2 Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців, фото-3 Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців, фото-4 Ремонт ужгородської 16-ки: реакція її мешканців, фото-5
шістнадцятиповерхівка Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
505 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі