Тариф на маршрутки зросте?

Про це повідомляє голова Громадської Ради при УМР - Олександр Пересоляк.

"Разом з Віталій Грегор брали участь у робочій групі з міського транспорту та пасажирських перевезень Ужгорода.

На зустрічі з першим заступником міського голови Іштваном Цапом, начальником транспортного відділу Петром Бобиком та іншими посадовими особами крім раніше врахованих пропозицій Громадської ради м.Ужгорода та активістів:

- збільшення пасажиромісткості, продовження часу роботи міського транспорту з 22.00. до 23.00 на маршрутах №№ 7, 8,10, 14; встановлення на усіх маршрутах GPS трекерів, введення електронного квитка до кінця 2016 року, введення по кожному маршруту автобусу для осіб з обмеженими можливостями,

було досягнуто домовленості про включення у Проект умов конкурсу нових вимог по покращенню якості перевезень, а саме:

-продовження часу роботи міського транспорту по маршрутам №6 та №58 до 22.30 год., скорочення терміну впровадження електронних квитків з 1 року до 8 місяців (до першого вересня 2016 року), проведення конкурсу по влаштуванню «розумних» зупинок, поступова оптимізація маршрутів згідно вимог ужгородців та інші.

На зустрічі було узгоджено, що міська рада погодить перевізникам підвищення тарифів на перевезення до 3,50 грн. тільки за умови виконання вищенаведених вимог до міського транспорту у м. Ужгород.

Разом з Віталій Грегор наголосили, що підвищення тарифів на пасажирські перевезення можливе лише у випадку суттєвого та відчутного для пасажирів підвищення якості обслуговування на міських маршрутах", - пише О.Пересоляк .

тариф маршрутки Олександр Пересоляк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі