Споживачі газу Закарпаття повинні передавати показники лічильника станом на 1 число місяця

Для відображення фактичного споживання природного газу в платіжному документі мешканцям Закарпатської області необхідно щомісяця, станом на 1 число, фіксувати показання приладів обліку та передавати їх до газових господарств.
Споживачі газу Закарпаття повинні передавати показники лічильника станом на 1 число місяця.
Для того, щоб зробити це найбільш зручним способом радять скористатись web-сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua

Згідно з новим Кодексом газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року, споживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії. Аби зафіксовані дані правильно відобразились в платіжці, їх треба передавати якомога оперативніше

«Обчислення розміру плати у кожному конкретному випадку здійснюється автоматизовано, у відповідності до наданих споживачем показань лічильника. За їх відсутності нарахування здійснюються згідно з алгоритмом, що визначається на рівні планового місячного об'єму споживання на відповідний період та розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача. Відтак, вчасна передача інформації про обсяги спожитого енергоресурсу мінімізує наявність неточностей при розрахунку оплати. Саме тому дуже важливо вчасно передати фактичні показання лічильника. Скориставшись новим web-сервісом «Особистий кабінет» здійснити передачу фактичних показань можна практично миттєво, при цьому з’являється можливість самостійно переконатись, що фактичний обсяг спожитого газу зараховано на особовий рахунок», - зазначив заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

лічильники газ Олександр Голуб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
18 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі